Başa Dön
×
Anasayfa Hakkımızda Turlar Transfer Hizmeti Daire Kiralama Antalya'yı Keşfedin Online Rezervasyon Bizimle Çalışın Bize Ulaşın
MENÜ

Turlar > Yat Turları > Gizemli Doğu Likya Sahili

Güneş ışığı, deniz ve sular altında kalan kalıntılar. Tarih hiç bu kadar güzel görünmemişti.

Gizemli Likyalıların suya ve tepelere serpiştirdiği muhteşem lahitlerin bulunduğu, görkemli Toros Dağları'nın panoramasıyla desteklenen turkuaz denizlerin ve kayalık koyların eşsiz manzarası. Bu rotamızda Kaş ve Kemer, uğramaya ve keşfetmeye değer şirin sahil beldesi lokasyonları olup mükemmel restoranlara sahiptir (Kaş, Kekova, Finike, Kemer, Antalya).


Rota

Kaş: Kaş, Kekova yolunda güzel bir mola verdiren şirin bir tatil lokasyonudur.Kekova Adası'nın kuzey kıyılarındaki "batık şehir" büyüleyici bir görünüme sahiptir. Depremin ardından denize batan evler, kristal berraklığındaki mavi suların altında görülebilir. Simena-Kaleköy Kalesi, koylara ve adalara dair kuşbakışı çok güzel bir manzara sunar.

Finike: Dağlarla çevrili küçük bir ilçe olan Finike'de her türlü donanıma sahip güzel bir yat limanı bulunmaktadır.

Kemer: Yüksek dağlarla çevrili olan ve güzel, tam donanımlı modern bir marinaya sahip Kemer, Phaselis ve Olimpos gibi iki turistik noktaya ev sahipliği yapan önemli bir tatil beldesidir.

Antalya: Antalya, Türkiye’nin en önemli tatil beldesi ve Akdeniz’in en büyük şehridir. Türkiye'nin turkuaz sularında çıkacağınız uzun bir deniz yolculuğunun ardından sizi karşılayacak iki marinası bulunmaktadır.Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Aşağıdaki bilgilerle birlikte info@2wheelstours.com e-posta adresi üzerinden bize bir talep gönderin.
• Grubunuzdaki kişi sayısı
• Tercih edilen seyahat destinasyonları
• Tercih edilen tarihler
• Lütfen bilmemiz gereken önemli bilgileri bizimle paylaşın

Ardından turunuzu rezerve etmek için uygunluğu kontrol edip onay vereceğiz. Onayın ardından sizden bir depozito istenecek. Tura çıkmak için geldiğinizde geri kalan tutarı nakit olarak talep edeceğiz.

YERİNİZİ AYIRTIN