Başa Dön
×
Anasayfa Hakkımızda Turlar Transfer Hizmeti Daire Kiralama Antalya'yı Keşfedin Online Rezervasyon Bizimle Çalışın Bize Ulaşın
MENÜ

Turlar > Yat Turları > Fantastik Batı Likya Sahili

Denize kadar uzanan çam ormanları arasında bol güneş, ılık turkuaz su, hoş bir esinti ve birçok küçük ve sessiz koy, Batı Likya kıyılarında yapılacak bir yolculuğun ana "malzemelerini" oluşturur.

Akdeniz'in hala bozulmamış son kıyılarından biri olan bu güzel sahil şeridi boyunca birçok rota seçeneği bulunmaktadır. Göcek, Fethiye Körfezi'nin en kuzeybatı köşesinde yer almaktadır. Geçtiğimiz yıllar içerisinde Göcek, tüm dünyadan yatçıların popüler lokasyonu haline gelmiş ve oldukça bilindik ve canlı bir tatil beldesine evrilmiştir. Türkiye kıyılarında en popüler charter üslerinden biri haline gelen Göcek’te hediyelik eşya dükkanları, marketler, restoranlar, oteller ve pansiyonlar gibi çeşitli tesisler bulunmakta olup bunların tümü kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır.Göcek’in en büyük avantajlarından biri, Dalaman Uluslararası Havalimanı'na arabayla sadece yarım saat uzaklıkta olmasıdır. Kısacası Göcek, yelken tatilleriniz için ideal bir başlangıç noktası olabilir.


Rota

Göcek: Göcek, etrafındaki çok sayıda koy ve ada bulunduğundan oldukça popüler bir seyir alanıdır. Ayrıca ilçede son derece iyi donanımlı modern marinalar bulunmaktadır.

Fethiye: Fethiye, Türkiye’nin sahil şeridindeki diğer bir popüler tatil beldesidir. Telmessos, Xanthos, Letoon, Saklıkent Kanyonu, Kayaköy ve Ölüdeniz'e günübirlik gezilere buradan başlayabilirsiniz.

Gemiler Adası – Ölüdeniz: Gemiler Adası'nda, güzel zemin mozaiklerine sahip bir kilisenin de bulunduğu Bizans kalıntıları çam ağaçları arasında uzanmaktadır.Sakin, kristal berraklığındaki suyun yüzme ve su sporları için ideal olduğu güzel Ölüdeniz'i (Mavi Lagün) burada keşfedebilirsiniz. Ayrıca Babadağ'dan Mavi Lagün'e yamaç paraşütü yapabilirsiniz.Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Aşağıdaki bilgilerle birlikte info@2wheelstours.com e-posta adresi üzerinden bize bir talep gönderin.
• Grubunuzdaki kişi sayısı
• Tercih edilen seyahat destinasyonları
• Tercih edilen tarihler
• Lütfen bilmemiz gereken önemli bilgileri bizimle paylaşın

Ardından turunuzu rezerve etmek için uygunluğu kontrol edip onay vereceğiz. Onayın ardından sizden bir depozito istenecek. Tura çıkmak için geldiğinizde geri kalan tutarı nakit olarak talep edeceğiz.

YERİNİZİ AYIRTIN